| bogdi1392 a întrebat:

Pot merge la Media Galaxy să bag la reparatii un ceas cumpărat din Altex cu factura și garanția de la Altex?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Da. E aceeași firmă.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te duci la Altex că de acolo l-ai cumpărat. Este si in garantie.

| bogdi1392 explică (pentru darrio2007):

Am mers la Media Galaxy și au spus că pot merge și la ei.

| darrio2007 a răspuns (pentru bogdi1392):

Ok. De ce ai mai intrebat daca stiai deja?

| bogdi1392 explică (pentru darrio2007):

Am stiut doar dupa ce am pus intrebarea. Unde locuiesc eu Media galaxy este departe si nu am vrut sa merg pana acolo degeaba. (Am sunat dar nu au raspuns) Am vazut raspunsul tau si inca unul care zicea ca poti, nu eram sigur cine avea dreptate asa ca m-am dus acolo (am si cumparat ceva daca tot am mers) si ei m-au lamurit.

| darrio2007 a răspuns (pentru bogdi1392):

Ok.