| anonimuldepetpu a întrebat:

Pot returna un produs la Altex dacă nu îmi place calitatea? (ps: il am de aproximativ o săptămână)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te referi la castile pe care tu le-ai scapat din buzunar si s-au stricat, nu ti le mai primeste inapoi, ca sunt deja stricate!

https://www.tpu.ro/......uzunar-am/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca sunt in stare de functionare si nu ai deteriorat produsul il poti returna.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Connform contractului de cumpărare.

| dullcat a răspuns:

Da, se poate returna fara sa ti se ceara vreo explicatie.E mai ok asa decat sa tii ceva ce nu folosesti.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Ai 14 zile termen de retur fără un motiv întemeiat.