| Jhonny18Villa a întrebat:

Pot sa imi fac un card de debit daca am 16 ani? As vrea sa pot plati cu el online

4 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

BCR avea un produs pentru tineri de la minim 14 ani, adica sa aiba buletin, vezi la ei. http://www.bcr.ro/......junior-bcr
Cardul este Visa si, in principiu, cu asta se poate plati online, numai sa te asiguri cand il faci, adica la banca, sa nu cumva sa aiba blocata de ei aceasta optiune.

| tracicus a răspuns:

Da poti, trebuie sa ai buletin si poti face la orice banca. iti recomand banca transilvania, au carduri pentru elevi si studenti la care aproape nu se percep comisioane

| andreiyutz a răspuns:

Da,poti

| BiancaLoloo a răspuns:

Sigur ca poti