| Ale23Ale a întrebat:

Preturi la toate berile?

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Stiu. Scump, scump. Vremuri grele! happy Asta-i! N-ai ce-i face. laughing Da` de ce nu te duci in hypermarket sa te uiti la preturi?

3 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Bere Heineken la doza in jur de 10 lei.
Bere Ursus Cooler la doza in jur de 8.30 lei
Bere Tuborg la doza in jur de 18 lei.
Bere Golden Brau la 2L in jur de 6 lei.
Bere Timisoreana la 2L in jur de 6 lei.

Toate aceste beri sunt la promotie cu ocazia campionatului mondial. Cele la doza sunt pachete de 7+1, 3+1, etc. Preturile le-am luat din cataloagele promotionale Carrefour: http://goo.gl/CiFh7y

| Ale23Ale explică (pentru TechnologyWebBrowsing):

Apai asa nu ii bine :*

| Ale23Ale explică (pentru TechnologyWebBrowsing):

Pentru ca lene si pentru ca pariu :* laughing

| TechnologyWebBrowsing a răspuns (pentru Ale23Ale):

Stiu. Scump, scump. Vremuri grele! happy Asta-i! N-ai ce-i face. laughing Da` de ce nu te duci in hypermarket sa te uiti la preturi?