| Cristi_8211 a întrebat:

Raspundeti repede, cat intrebarea este calda... Cat costa un IPhon4s, sau unde il pot castiga (concursuri)... eu sunt in Baia Mare, cine stie un concurs din oras unde pot castiga un Iphone4s?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau cea mai buna idee...da-l incolo de iphone4s ca si asa nu-s bune de nimic si ia-l pe Samsung galaxy S2!big grin

3 răspunsuri:
| X a răspuns:

La concursuri nu ti-l da nimeni doar inselatorii si pretul difera de unde vrei sa-l iei cosmote, Orange oricum pretul variaza intre 29milioane si 30milioane.Mai bine il iei la mana a doua si ajungi pe la maxim 15milioane

| Cristi_8211 explică (pentru X):

Da... cred ce este buna ideia, daca nimeni nu mai are o idee pana la sfarsitul zilei iti dau funda

| iloncik009 a răspuns:

Poate concurs nu existabig grin
mai ales sa cistigi IPhon4s,acesta ii scump tare la concursuri nu cred sal puie