| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU!
Ce cadouri se pot face unei prietene in aceasta perioada a anului.
Ma refer la ceva simbolic!
Funda!

Răspuns Câştigător
| AnnonnimGirrl a răspuns:

Depinde si de persoana respectiva, daaar..Eu sunt fata si iti pot spune ce mi-ar placea mie;
Ei bine,un globulet de Craciun (zapada si chestii),o caciulita rosie, o lumanare draguta si parfumata, o felicitare frumoasa, poate chiar un fular interesant sau manusi amuzante;
Astea ar fi mai "de sezon", dar ii poti lua si un inel frumos sau un ursulet dragut si pufos cu o caciulita de Mos Craciun big grin

Sper ca te-am ajutat.Ai putea sa ma ajuti si tu? (tot de cadou de Craciun e vorba, ultima mea intrebare )

1 răspuns:
| cat a răspuns:

Da, un ursulet de plus este super sau ceva tematic, de Sarbatori, de genul http://www.crownfashion.ro/catalog/colectia-christmas-572038