| LolGuy8000 a întrebat:

SAL TPU. stie cineva cum imi pot comvinge parintii sa imi cumpere un caine dala lup? am auzit ca e loial si frumos. Dau funda + vot. >:3

3 răspunsuri:
| LiIiA a răspuns:

Nu stiu pai fa tot ce iti spune ei si gta apoi spune-i sa iti cumpere si ei poate iti cumpara si eu am avut caine lup dar la mine astat doar o zi in casastraight face ca de facea mizerie si l-am dus la tara.ce nesimtire bine sper ca ti-am fost de defolos(fundita plzz daca vrei)
:X:X:*:*laughing

| catalutza99 a răspuns:

O saptamana sau chiar doua poti sa devii responsabila si dupa aceia ii rogi sa iti ia cainele dorit la mine a mers

| dragutza_4314 a răspuns:

Am avut eu caine,i-am convins pana la urma pe parinti dar am avut grija de el o saptamana,iar apoi ii rugam pe parinti sa aiba grija de el,o sa faca mizerie in toata casa, isi face nevoile pe unde apuca chiar daca il inveti sa faca afara trebuie sa te scoli dimineata sa il scoti afara, eu zic mai bine sa nu iti iei nici un animal daca esti la casa da poate dar asa nu este bine de loc o sa inhalezi par si se depune la plamani si dai in boli.Asa ca mai bine nu.