| simona_8695 a întrebat:

Sal vreau sa-i iau unei prietene un cadou implineste 18 ani si nu stiu ce sa-i iau plss ajutati-ma si pe mine.

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Salut i-ai o ramă foto digitală, s-au un parfum bun, s-au un ceas de firmă,, un album foto în care să-și pună pozele, s-au un inel drăguț, un set de bijuterii de la avon s-au dacă-i place muzica i-ai un cd cu formația ei preferată, s-au un bilet la concertul formației preferate, sînt doar cîteva idei, a și nu uita de flori, pe lîngă cadou florile sînt foarte importante pentr-u o femeie.Succes.

| Miss Sintetic a răspuns:

O prietena de. a mea la majorat a primit un vibrator si multi lubrifianti. Mi se pare tare ideea sau bici erotic, catuse chestii din astea [devine majora nu? ]