| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,stie cineva de unde as putea lua si eu o masina cu telecomanda din constanta? pana in 50 de lei, pentru ca vreau doar telecomanda si placuta. funda

4 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Ar trebui sa incerci la confiscate daca nu vrei toata masina.

| adrianbestboy98 explică (pentru HaKa93):

Eu vreau doar placuta aia si telecomanda care functioneaza cu ea

| BalonnasheDeSapun a răspuns:

Pai incearca in supermarket, Carffour, Maritimo Auchen, City Mall dar acolo sunt foarte scumpe de sute de lei la intrare dal la Cora inauntru s-ar putea sa gasesti

| adrianbestboy98 explică (pentru BalonnasheDeSapun):

Am gasit la magazinul de jucari din piata griviti, dar erau stricate, am gasit si la nico stil, una de politie la 24, una care ii lumineaza rotile la 26 si alta la 39, eu doar vreau placuta aia rc, ca sa o pun la tancu meu