| celebrity_5508 a întrebat:

am si eu o problema:peste trei zile este ziua iubitului meu si nu stiu ce sa ii cumpar.imi puteti da mai multe variante din care sa aleg? dar nu vreau din acelea cu inimioare sau ursuleti de plus sau tot felul de din astea(nu de alta dar asta i-am luat anul trecut). si apropo sa fie ceva fffffffffff(de o mie de ori f)scump. dau funda pentru cel/cea care imi spune cel mai tare si mai scump cadou de care a auzit vreo data.happyhappyhappy

10 răspunsuri:
| bella_5718 a răspuns:

Un parfum&o sticla d J&B
un tricou de firma&o sticla d ballantines
un lant cu o bratara

funda?

| Amaya a răspuns:

Ceas, bratara, portofel... Daca vrei ceva foarte scump, du-te la un magazin de ceasuri originale ( de exemplu B&B ) si alege-i un model care crezi ca va fi placul lui. Uita-te dupa cele elvetiene ( Swiss made ) pentru ca sunt cele mai bune.

| AnaMARIA12344 a răspuns:

Poti sa ii iei un ceas... sau un parfum cat mai scump happyhappyhappy

| WeRyTeXe a răspuns:

Cati ani are?

| MaxiValau a răspuns:

I-ai o masina. cea mai scumpa firma de masini e rolls&royce.
e destul de scumpa pentru tine?laughing

| celebrity_5508 explică:

Are 15

| nicole96 a răspuns:

Ii poti face o perna personalizata cu poza voastra pe care sa doarma in fiecare noaptewinking

| laryyssaa a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine daca i-ai da ceva care sa ii placa cu adevarat...eu as inrama o poza cu noi, dar i-as mai lua si altceva. poate un parfum ceva.

| WeRyTeXe a răspuns:

Poarta ceasuri?

| Rachel_8278 a răspuns:

Poti sa-i cumperi un set de tablouri de aici: http://www.pendulum.ro/tablouri/oameni-si-nuduri/1181/port-of-call.html foarte reprezentative, frumoase si potrivite pentru un cadou.