| AnOnImUl321123 a întrebat:

Sall TPU
As vrea sa imi cumpar un tricou din asta: http://img.alibaba.com/......-Shirt.jpg
Credeti ca se gasesc pe net, ca sa il cumpar online? Am GTA San Andreas si am descarcat haine noi pentru CJ si la maiou negru a aparul ala cu HUSTLE LOYALTY RESPECT, tricoul e ca al lui John Cena. Daca gasiti sau stiti de unde pot lua (online ca stau in Medias si nu prea sunt astfel de tricouri pe-aici) sa imi dati link-ul va rog frumos.
Apropo, sunt baiat, am 16 ani, vreo 56 de kg si 1.65 inaltime.(in caz ca va ajuta cu ceva)
Astept muuuulte raspunsuri nu doar 2 si va rog raspundeti repede!
FUNDOI!

1 răspuns:
| capsuna16 a răspuns:

De ce nu incerci sa iti personalizezi un tricou cu modelul acela?