| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, cine stie ce cadou sa ii fac iubitei mele de 1 martie?! puppy dog eyes funda

Răspuns Câştigător
| кαтнєяιιηєPιєяcє a răspuns:

Bună! Păi ar fi drăguț să îi cumperi un ursuleț de pluș, o cutie de bomboane sau un lănțișor/brățară, un buchet de flori. De fapt, gestul contează happy. Succes!

11 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

O inimioara draguta : http://www.fiora.ro/......crete.html

| CrissuCristina a răspuns:

1 Martie, o bijuteriera de aceasta zi. Alegeti una care sa fie reprezentativa, cu inimioare si, sau cu flori. Un cadou de care s-ar bucura orice femeie. O agenda frumoasa va fi un cadoul ideal de 1 Martie, fiind inca la inceputul anului. La fel prin acest cadou ii puteti comunica fara cuvinte ca ati dori sa isi planifice in asa fel zilele, incat sa puteti petrece mai mult timp impreuna. Lenjerie de corp: Aveti grija sa alegeti un model interesant care sa-l reprezinte. De aceasta zi va este permis si acest lucru. Toate femeile se bucura cand primesc cadou lenjerie intima, mai ales daca aceasta vine de la barbatul/prietenul lor. O brosa in forma de ingeras: purtatorul etern al sentimetelor. Va putea fi considerat un talisman al dragostei. Un inel de logodna: Nu-i asa ca este ocazia ideala pentru a-i cere mana? Numai raspunsul sa fie cel la care va asteptati. Daca, credeti ca raspunsul va fi pozitiv, acesta este un cadou ideal de 1 Martie, atat pentru ea, pentru dumneavoastra si familiile voastre. O cutie ideala pentru a-si pastra cosmeticele in ea. Forma ei speciala face sa fie un cadou perfect de 1 Martie. O rama in care va puteti introduce poza cea mai haioasa sau o fotografie care va reprezinta impreuna. Nu uitati sa atasati si un martisor dragut acestei rame, va fi cadoul perfect de 1 Martie. Dulciuri in forma de inimioara. Daca stiti ca va aprecia acest gest fara a se gandi ca doriti sa o avertizati ca ar fi timpul sa tina un regim, cu siguranta se va bucura de acest gest. Jucarie de plus. Nu-i asa ca va face sa va ganditi la primul sarut? Un portofel. Aveti insa grija cu acest cadou, se poate interpreta ca fiind simbolul zgarceniei. Insa multe persoane nu stiu acest lucru, oricum nu cred ca este cazul in ziua de 1 Martie. Oferiti persoanei iubite o ceasca din care sa isi bea cafeaua in fiecare dimineata, eventual o ceasca personalizata, pentru a-si aminti mereu de aceasta zi de 1 martie. Puteti face astfel ca primele ganduri in fiecare dimineata sa fie legate de dumneavoastra. Puteti alege cesti inscriptionate putand astfel sa ii transmiteti si un mesaj de dragoste. Un ceas de mana. Simbolul evident al dragostei eterne. Alegeti un ceas de calitate, sa nu fiti considerati prea zgarciti si de aceasta zi de 1 martie. Preparati-i un tort de aceasta zi. Va puteti inspira aici din retetele ce vi le voi oferi intr-un post viitor, sau pur si simplu puteti cumpara un tort frumos, si chiar personalizat pentru ziua de 1 Martie. O masina de vis. Se va bucura cu siguranta pentru un astfel de cadou. Puteti economisi pentru ca nu va trebui sa cumparati hartie de impachetat. Asezati-i doar cheile in mana intr-un moment intim. O idee extra, pentru cei care sunt chiar inainte de salar. O floare si un martisor, un cadou clasic de 1 Martie care are de fiecare data insa efecte benefice. Aveti grija, alegeti o floare care sa reprezinte sentimente de iubire in aceasta zi. Inspirati-va din limbajul florilor. Nu uitati sa atasati cadourilor si un mesaje frumos, un mesaje de dragoste, scris pe un biletel, mesaj ce ar dubla efectul pe care cadoul il face. Vizitati si blogul cu mesaje de 1 Martie pentru a alege mesajul perfect pe care sa-l atasati cadoului perfect de 1 Martie pentru persoana iubita.

| tenutza a răspuns (pentru CrissuCristina):

Nu e cam mult? Adica.e o zi simbolica, daca faci atatea de 1martie, de 8 ce ii mai cumperi?laughingo masina, un apartament poate?happy

| CrissuCristina a răspuns (pentru tenutza):

Poate ca ii cumpar un apartament!

| ゼロの a răspuns:

De ce nu ii faci ceva de mana?
De exemplu asta:
http://www.youtube.com/watch?v=pfMGjjW4avc
Doar ca tu sa o legi cu ata rosie si alba.

| tenutza a răspuns:

Parerea mea e ca poti opta pentru o floare si o brosa eleganta sau daca vrei si iti permiti poti merge in orice magazin unde au bijuterii si sa ii iei un medalion (din metalul pe care il poarta ea, aur sau argint) si apoi sa mergi la o librarie sa iei un snur de martisor si o punguta si sa ii faci un martisor personalizat astfelhappy In final de 1martie se face un gest simbolic, de 8 martie ii iei cadou, acum se iau martisoarehappy

| sHd007 a răspuns:

Poi ai putea sa-i daruiesti un buchet de flori impreuna cu niste savarine sau orice alte prajituri si o cutie de bomboane raffaelo. Sper sa ajute. Sau un ceas, un telefon depinde de buget.

| CvonD a răspuns:

Un martisor si o floarehappy ar fi cel mai draguuuu

| Acccccaa a răspuns:

O inimioara mai mare asa un ceas ceva frumos ochelari cu inima si cel mai importat flori cat de multehappy

| GeoSAMP a răspuns:

Poti face un cadou mai deosebit si sa realizezi un videoclip romantic cu fotografiile si melodia voastra favorita.

Eu am cumparat asa ceva de pe www.joberr.eu si am dat doar 2 euro.

| Ongo a răspuns:

Buna, ursuletul de plus nu este o idee prea buna, ok este simpatica este fluffy dar mai degraba ia-i ceva un simbol gen bijuterie la un pret mai mic, dar nu un kitsch, cauta de exemplu un inel swarovski, nu sunt foarte scumpe si ramane in timp. Vezi aici cateva modele: http://goo.gl/vUZs2l