| Tzygy a întrebat:

Saloth TpU...Cine imi poate spune si mie unde pot gasi hanorace cum poarta Justin Bieber (stiu ca e cocalar maxim, si ca nu va place de el /sunt de acord cu voi la maximlaughing, doar ca sincer, hanoracele is super criminale ), un site ceva? sau mall-uri, magazine pe undeva.

pS: Sa fie prin Moldova(iasi, suceava), ca sunt din botosani! ca orasu meu e sucks la categoria haine faine!

2 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

In piata, la rusi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa va intreb unde pot gasi haine cu imprimeuri Justin Bieber.Va rog ajutati-ma.