| Clauditza a întrebat:

Salut a comandat cineva albumul lui Guess Who? si daca da de unde ca eu am intrat pe www.guess-who.ro si era undeva in dreapta comanda album am dat click dar acolo erau doar tricouri nu si albumul unde e albumul va rog ajutati-ma sa il gasesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata a zis ca vrea sa-l cumpere.

Baga id rap_43v3rrulz si da comanda de la baiat. E de incredere, eu de acolo imi comand toate albumele rap. O sa iti fie trimis prin posta in maxim 4 zile de la comanda in caz ca esti din provincie, daca esti din Bucuresti te poti intalni cu el sa ti-l inmaneze, ca sa scutesti taxele postale.

4 răspunsuri:
| silver19 a răspuns:

Si va mai intrebati de ce unii artisti se sting sau se strica si devin comerciali si apoi lumea ii critica, dovada 8ball, e pe duca rau muzica romaneasca...

| dia_2587 a răspuns:

Poti sa intri pe musicmall.ro si sa-l platesti prin sms.

| 8ball a răspuns:

Pai ia-l de pe netwinking. Eu il am de foarte mult timpwinking