| Codolan_Razvy_1991 a întrebat:

A încercat cineva site-ul www.543.ro? Vreau sa stiu dacă e sau nu țeapa. Mersi!

5 răspunsuri:
| Moryami a răspuns:

Normal ca nu e teapa

| Nedila_Manu_1991 a răspuns:

E ok site-ul; e pe bune, au preturile asa mici pentru ca e outlet

| dadaina a răspuns:

E pe bune insa daca faci mai multe comenzi pe luna (10 de ex) iti inchid contul si esti acuzat de frauda ca le vinzi marfa prin alte parti laughing Produsele sunt ok insa unele au defecte si unele vin fara etichete.Serviciul clienti lasa de dorit.

| dadaina a răspuns:

Nu inteleg pe cine si de ce il faci "sobolan"?! Faci cumva parte din staff-ul 543? Nu cred ca am jignit pe nimeni cand am spus adevarul despre site din proprie experienta.

| dadaina a răspuns:

In primul rand sunt femeie, mama, nu stiu de ce vorbesti la genul masculin.Nu locuiesc la tara, probabil ma confunzi.Revizuieste-ti limbajul!