| Gamingx61 a întrebat:

Salut,
Acum vreo 2 saptamani m-au sunat cei de la Indygen sa imi ceara datele pentru a-mi trimite cartela castigata aici, pe TPU. M-a sunat curierul dupa o saptamana sa imi zica ca cica a ajuns cartela la posta. Tot in ziua aceea am primit un sms de la FAN_Courier care zice asa:
"Expeditia de la VODAFONE ROMANIA SA va fi livrata in 8.11, interval orar 9-17. Date contact curier: 07xxx
Faza e ca eu am primit asta pe 8, si inca nu a sosit nimic. M-am uitat la ambele poste din oras si nu e la niciuna. Mai trebuie sa astept sau sun curierul? :/(ieri am fost la posta)

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Suna curierul.Asa am primit si eu sms si l-am sunat.In acea zi am primit cartela.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca il aduce curierul ce cauti pe la posta? suna la curier

| floppy98 a răspuns:

Suna curieru, daca zici ca pachetul a ajuns pe 8 cred ca a fost trimis inapoi la expeditor

| Roxanne22 a răspuns:

Buna!
Asa m-a sunat si pe mine operatorul si la scurt timp, dupa 10 zile, am primit mesaj de la fan curier. Te va suna cel de la fan curier care iti va aduce cartela la adresa data. La posta sigur nu il va aduce, deci ar fi trebuit sa te sune cei de la fan curier. Depinde de fiecare oras. Mie mi-a fost livrata cartela in ziua respectiva la ora 18. Daca nu vine cel de la curier poti suna sau verifica inca o data la posta. Nu stiu, mie nu mi s-a intamplat. Bafta!