| BlEetT a întrebat:

Am 13 ani!
Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala?
Da sa fie asa mai smcher sa se uite fetele la mine drooling
Cine ma ajuta mai mult primeste FUNDA si VOT!

3 răspunsuri:
| Ghepy a răspuns:

Depinde ce intelegi prin smecher...Gata stiu, cu o pereche de pantaloni si un tricou...

| lilboutique a răspuns:

Fetelor le plac baietii imbracati in camasi :> uite cateva exemple:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

...iar in jos o pereche de blugi, adidasi si gata!:d

| oMycutzzaVrajitoare a răspuns:

Daca iti place stilul sport te poti imbraca cu un treninc cu pantaloni negri (cu dungi albe orizontale) si hanorac alb(fara gluga)(cu dungi negre pe maneci), un tricou fara maneci alb (daca se poate un un pic de negru putin)si adidasi albi cu putin negru
Sau daca iti place mai elegant o pereche de jeansi (putin rupti), o camase si o pereche de adidasi P.s O freza facuta cu gel, spuma sau fixativ te-ar face sa arati mai smecher;-)
Sper ca te-am ajutat :-):-)