| Dezter a întrebat:

Salut am comandat dupa temu in 9 august si nu am primit nici acum comanda am sunat la cei de la sameday am modificat nr era greșit dar in aplicație imi spune ca comanda e livrata help

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dureaza 2-3 saptamani pana soseste marfa din China.
Nu au trecut nici macar 2 saptamani si tu vrei sa ai deja marfa aici?
Mai ai de asptat pana pe 30 august, cand se implinesc 3 saptamani si daca nici pana atunci nu primesti pahetul, poti sa faci reclamatie, cerand banii inapoi.

| Razzvan5444006644 a răspuns:

9 august? daca e free shipping atunci e clar, e si normal ca vin din china, eu am stat si doua luni sa-mi vina anunite pachete, cel mai probabil cand zice ca e "livrata" intra in tara sau e predată curierului in depozit habar n am, dar stai calm ca vine