| Alexandru508 a întrebat:

Salut,am dat o comanda pe shein in 08/23 și de 2 zile mi-a rămas la același status:pachetul a fost ridicat si expediat la destinatie)mă poate ajuta careva îmi ajunge comanda curând sau?

5 răspunsuri:
| mirz a răspuns:

Ai rabdare, daca vin de departe pot ajunge si dupa 2 saptamani, si la faza cu statusul, e posibil sa ramana mai mult undeva sau sa nu fie upgradat cand trebuie. o sa ti ajunga comanda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit, iti vin tarziu, asa am patit si eu

| Bertha57 a răspuns:

În aproximativ 10 zile o primești

| Violleta2022 a răspuns:

Comenzile de pe Shein vin din China cu cele mai ieftine mijloace de tarnsport si dureaza livrarea cam 2-3 saptamani.
O comanda facuta in 23 august este imposibil sa ajunga in 5 zile la tine!
Rabdare, ca uneori dureaza multe zile prin cine stie ce aeroporturi, pana este preluata si trimis cu avionul catre tara.

| Delllla a răspuns:

Ca Dollskill-ul.