| copilbelea1989 a întrebat:

Salut, am dat o comanda si am primit mail ca o sa o primesc in doua livrari. Nu gasesc informatii legate de asta nicaieri, o sa vina ambele cu aceiasi masina sau 2 masini diferite? Plata se face la livrare si nu stiu daca o sa trebuiasca sa platesc jumi-juma sau daca platesc doar una si cealalta imi va veni dupa.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca sunt doua livrari, evident ca nu vin cu aceeasi masina si probabil nici in aceeasi zi.
Plata se va face asa cum a dorit vanzatorul si asta nu stim noi, trebuind doar sa-l intrebi pe vanzator.