| ViLLy_4289 a întrebat:

Salut.Am o intrebare. Unde pot gasi in Bucuresti sepci new era? Nu mai am o asemenea sapca dar vreau si eu unabig grin Am cautat pe youtube cum imi aflu marimea si am gasit cum. Mi-am masurat centimetri si am 54.Asta e marimea 6 cred. Unde pot gasi o sapca new era cu o asemenea marimebig grin?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai capul mare.

| ViLLy_4289 explică:

Foarte folositor multumesc.Si este o marime chiar mica. Exista si marimea 8 care e de vreo 60 si ceva de cm

| Lighto a răspuns:

Incearca America skate! in UNirii sau auchan