| Batters67 a întrebat:

Salut, am primit o comanda prin curier si am dat din greseala "anulare comanda" crezand ca e alta, ma vor contacta sa ia produsul inapoi? DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

Daca este la tine, cand te contacteaza le spui ca a fost o greseala sau te-ai razgandit.

7 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Deci produsul este la tine?

| Batters67 explică (pentru helpforyou):

Da, este la mine

| Batters67 explică (pentru helpforyou):

Please help happy

| Batters67 explică (pentru helpforyou):

Credeam ca ii vor trimite de la firma respectiva sa il ia inapoi, multumesc

| helpforyou a răspuns (pentru Batters67):

Cu drag.

| helpforyou a răspuns (pentru Batters67):

Daca este la tine, cand te contacteaza le spui ca a fost o greseala sau te-ai razgandit.

| Leta70 a răspuns:

Nu,sunai tu si explica-le.

| Batters67 explică (pentru Leta70):

Ma intereseaza doar daca vor trimite acelasi curier si il va lua inapoi, nu vreau sa il returnez