| stallonica2045 a întrebat:

Salut as fi si eu interesat de ceva pui de pitbull sau Rottweiler si pe unde bat preturile va rog cine ma ajuta fundabig grin

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal nu ti-as sugera sa iti iei un pitbull sau rottwelier sunt niste rase foarte periculoase nu te juca poate sa omoare un barbat matur un om mare deci nu e de joaca si astea nu merge sai ti inchisi trebuie blinbati cu botnita si rottweilu trebuie impuscat in cap, la maturitate isi omoara stapanu

| Flynn2001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt rase rele. Totul e din cauza stapanilor idioti. Tu esti un astfel de stapan care e numai cu bichoni si pudeli. Eu am de ambii si inca traiesc!

| rottweilerrrrr a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa te-ai gindit tu rottweilerul daca are un dresaj pe masura lui va fi mai intelept ca un ciobanesc german https://www.youtube.com/watch?v=o81Y0kt_QxI dar despre pitbull nu stiu am avut unul si l-am dat alt cuiva pentru ca sarea si ma musca si este greu de dresat

| cineva1992 a răspuns:

Pe unde sa bat?

| evelin33 a răspuns:

Eu mi-am cumparat rott cu 400 de RON. Nu de la crescator, de la o persoana "fizica" happy. Succes

| Diablo666 a răspuns:

@mimo1234 esti un tampit.JUR!rolling on the floor)rolling on the floor)))rolling on the floor)))
ON: De la canise in jur de 150-250 euro...

| cryss97 a răspuns:

Mimo ...esti prost. eu am dat 500 lei pe 1 pui de rasa.A murit de batranete pe la vreo 9 ani.Le trebuie multa miscare si spatiu >daca stai la curtea te-as sfatui sa iti iei rottweiler.

| stallonica2045 explică:

Cineva1992 ma refeream cam cat costa 1 pui...doamnee

| OxidWTF a răspuns:

Mimo ce prost esti rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| OxidWTF a răspuns:

Pai din targ, dupa net 500-1000 ron.

| endthis a răspuns:

Mimo...esti prost.
Cu pedigree in jur de 200-500 euro.