| Anonim000069 a întrebat:

As vrea sa comand niste adidasi dupa site-ul http://www.mgsport.ro/ dar nu merge sa finalizez comanda! Am incercat sa sun la numarul afisat, insa nu merge. Niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| coolboy22 a răspuns:

Sfatul meu e sa cauti alt magazin. Daca erau seriosi raspundeau sau anuntau ca au probleme, asa tin sa cred ca vei lua o mica teapa happy

1 răspuns:
| Anonim000069 explică:

Https://www.google.ro/......ps?/search Modelul acesta il vreau si nu-l gasesc in niciun alt magazin, daca stii tu, lasa-mi un link! Mersi.