| SuparataMaiMereu a întrebat:

As vrea sa'mi iau Samsung corby S3650 dar nu sunt sigura daca este bun...este aproape la fel ca Star'ul?
Sa mai spuneti si pretul va rog...Multumesc anticipat! Oppss si mai exista o problema parintii mei nu vor sa mi'l ia si eu nu am nici bani!

Răspuns Câştigător
| ๓itนpitน a răspuns:

Pai Samsung Star e mai bun,mai matur,rezistent, mai ieftin,camera mai buna,ecran mai mare, mai smooth... :)
Eu daca as alege as lua un Star, si Corby e bun dar in comparatie cu star e mai jos Du-te pe http://www.telefonultau.eu si convinge-te

1 răspuns:
| papushica_5328 a răspuns:

A e boon eu am Samsung primo si e la fel ca Samsung corby e super