| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Care credeti ca sunt cele mai ieftine magazine in legatura cu produsele consumabile pentru acasa (pasta de dinti, sampon, gel de dus, produse pentru curatenie, etc)? Ma refer la toate magazinele nu neaparat cele din orase, chiar si cele online. Va multumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mărcile proprii ale supermarketurilor

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu exista magazine ieftine.Trebuie sa iti stabilesti tu de unde cumperi fiecare produs in functie de calitate, pret etc, deoarece oricum toate isi schimba preturile periodic si multe apartin aceleiasi firme mama, deci unde castigi pe o parte pierzi pe alta.

| anonimg a răspuns:

Kaufland îmi pare că ar fi bun la prețuri. Trebuie să fi atent și la reduceri. De multe ori am văzut reduceri la șampoanele de 400 ml. Pentru reducere trebuie să ai aplicația Kaufland Card instalată pe telefon.

| melimili a răspuns:

Nu exista un magazin "cel mai ieftin".
Unele produse sunt ieftine in unul, altele in alt magazin.
Va trebui sa cumperi din 2-3 magazine daca vrei sa le iei ieftin.