| BeMyLife a întrebat:

Curind prietenul meu implineste 18 ani si nu stiu ce i-as putea oferi in dar. Ce cadouri imi puteti recomanda?

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Salut! Poti sa-i cumperi un ceas de mana deosebit, o bratara sau un lantisor din argint, o camasa in nuanta lui preferata, o cravata eleagnta, o cutie de bomboane fine de ciocolata in forma e inimioara, prajitura lui preferata sua un tort delicios pe care sa scrie: "La multi ani, angrynumele lui)! Te iubesc!", o sticla de smpanie/whiski/coniac etc, dar mai ales iubirea ta. La multi ani prietenului tau si distractie placuta mandurora de majoratul lui!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O cămaşă frumoasă,un ceas drăguţ,un parfum finuţ,ceva din aur, ştiu şi eu o brăţară, vezi tu.
Ce sfaturi ţi-o dat şi aia sex oral, vai de capul vostru, bleah mi-e SCÂRBĂ ce sfaturi dau alţii.
Te pup!

| andru10best a răspuns:

Pai pe langa cadoul propriu-zis (un ceas frumos si de bun gust), ai putea sa cumperi o cheie care sa se potriveasca unei masini si sa scrii un mesaj original: "Eu am facut primul pas, acum ramane ca tu sa faci ultimul si cel mai important pas... cumpara masina visurilor tale" - asta daca nu are deja masina.

| silvershark a răspuns:

Idei de cadouri pe raio.ro

| eleaveyou a răspuns:

Daca si tu ai 18 ani poti sa-i oferi un sex oral. Altfel risti sa-i creezi probleme legale.

| BeMyLife explică:

Nu, nu am 18