| Razzvan5444006644 a întrebat:

Salut,de ceva timp m-am apucat de jogging,si chiar o fac de placere, nu e ceva fortat, am inceput sa ma simt mult mai bine si energic de cand alerg.Am investit bani intr-un ceas smart xiaomi mi band 7 daca sunteti interesati chiar face multe la banii lui.
Anyways, as vrea sa iau si o pereche de adidasi pentru jogging deoarece astia pe care ii am eu sunt incomozi pe distante lungi, am buget de 200-400 lei maxim,nu prea stau eu cel mai bine cu banii dar macar incerc sa mentin un stil de viata sanatos, daca aveti voi o pereche pe care ati recomanda-o, Multimesc mult

2 răspunsuri:
| aaanamariaaa a răspuns:

Https://m.aboutyou.ro/p/nike/sneaker-de-alergat-revolution-7-14139445 eu am luat de la CCC, în general cei cu pânza sunt mai lejeri și mai buni pentru alergat

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Iti trebuie incaltaminte cu talpa special conceputa pentru alergare.
Gasesti aici: https://www.decathlon.ro/toate-sporturile/alergare/incaltaminte-alergare