| MihaelaPop147 a întrebat:

Salut. De unde as putea comanda tricouri de bărbați însă cu maneca scurta, gen, mai scurta decât normalul tricourilor, care sa vina doar puțin peste umeri?

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Ala este model asa, deci trebuie sa stii cum se numeste modelul ala.La femei nu stiu,la barbati is alea slim,sau unele barnduri le zic Stretch, sau altele le zic Muscle.

La femei ce intrebi tu cu maneca f scura, am vazut la A&F dar sunt si alte branduri care fac modele de astea, trebuie sa cauti la aia ce fac haine mai mult pentru adolescenti, acolo is mai multe genul asta.

In general tricourile alea clasice, sau relax cum zic unia is mari, largi mai peste tot, astea mai pe corp is si mai scurte la maneci.