| Inversio a întrebat:

Salut, de unde as putea cumpara tutun de calitate in Brasov sau un site 100% sigur!?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu cred ca Romania detine calitate superioara peste media tariilor europene. Vezi hainele din magazine si incaltamintea au material mai prost si daca mergi in alta tara din UE gasesti mai bune.

| Edw08 a răspuns:

Niciunul nu este de încredere și comerțul de tutun este ilegal. Vezi aici

https://www.google.ro/amp/s/adevarul.ro/amp/1_5ccecaa9445219c57e452e9f

| dakrismak a răspuns:

Am vazut pe OLX!

| nusuntcocalar a răspuns:

S-a deschis un magazin nou la hidro B, fumez.ro se numeste

| mgtow a răspuns (pentru nusuntcocalar):

Aveau de gand sa faca un mall acolo unde era vechea fabrica hidromecanica e ceva santier sau tot pustiu a ramas?