| bestia69k20 a întrebat:

Salut.De unde pot sa cumpar niste tricouri (vreau doar online), marimi mari (gen 4-6xl).Fiind sportiv si avand in jur de 120kg vreau haine mai largi, dar sa fie si "fashion", nu de alea cu dungi de poarta unchiu Gheorghe cand merge pe camp, ati inteles voi ideealaughing P.S.Nu sunt gras, am putina burtica dar abia daca se vede in haine slimlaughing Va pupix si dau funda!

Răspuns Câştigător
| alecsawng01 a răspuns:

Pe decathlon am vazut ca sunt cateva tricouri de barbati pana la 5xl, si pe eMAG am vazut pana la 7xl, si hai ca-s si oleaca fashion laughing