| Lucian15125 a întrebat:

Salut
eu am primit 70$ pe paypal dar nu stiu cum pot sa scot bani la bancomat, ce fel de card am nevoie si de unde fac rost?

8 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Iti trebuie un cont bancar cu un card visa electron atasat.

In paypal atasezi cardul si cand intri in contul de paypal ai optiunea withdraw cu doua variante. O varianta in cont si alta pe card.

| s3my a răspuns:

Nu poti in Romania sa scoti de pe paypal bani. poti doar sa-i folosesti ca atare.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexanderAdrian a răspuns (pentru s3my):

Fals

| trusk a răspuns:

Teoretic, trebuie sa legi Paypal de un cont bancar, dupa care sa ii trimiti in contul ala. dar nu stiu daca se poate la noi. Cred ca doar poti sa ii folosesti. Cel mai usor, trimite la Paypal o intrebare.

Răspuns utilizator avertizat
| SauronLPF a răspuns:

Cum ai facut 70$?

Răspuns utilizator avertizat