| anilorak a întrebat:

Salut.Imi puteti da vreo idee, cam ce cadou pot sa-i dau prietenului meu.Implineste 17 ani.

10 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Am cateva idei:-o camasa frumoasa alba cu cravata neagra sau cu papion,un ceas de mana digital sau clasic,o bratara magnetica sfintita,o pereche de pantaloni negri cu o cureaua de piele,o sapca frumoasa,o geaca,o canadiana,un hanorac,un set de barbierit(aparat de ras,spray cu spuma de fata,after schave),o icoana frumoasa si viu colorata a Maicii Domnului cu pruncul Iisus Hristos,o icoana a Mantuitorului sau o icoana cu Sfantul cu care poarta hramul prietenului tau(numele),o pereche de pantofi negri de piele sau o pereche de adidasi frumosi,un tricou frumos cu mesaj personalizat,apa de colonie sau parfum(spray),un portofel de piele barbatesc,un breloc pentru un set de chei,o cutie de sah/table, o cutie de joc rummy(remi), sa cumperi un tort, invita la un film sau la o cofetarie, sa dai o petrecere la o discoteca cu prietenii si cu colegii lui, o carte frumoasa moral-religioasa foarte interesanta de la o protoierie sau de la biserica, un aparat foto( la pret de 100/200/300 RON) sau aparat de tuns parul sau aparat de ras electric! Toate aceasta trebuiesc alese pe masura bugetului tau! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce crezi tu ca-si doreste un barbat cel mai mult? Doar berea si cu femeia, ma fac fericit acum

| xClementine a răspuns:

Depinde ce gusturi are. Poti sa ii iei foarte bine fie un parfum, fie o esarfa, fie un ceas, un portofel de barbati, un tricou, o camasa, tu il sti cel mai bine sau cel putin ar trebui. Ii poti lua chiar si o bricheta. tongue Dar de-aia mai pretentioasa, nu la 50 de bani, care sa si arate bine. Bafta!

| feraryyy78 a răspuns:

Telefonnnnnnnnnnn.

| Razvanp69 a răspuns:

I-ai un ceas, o bratara de argint, ceva sa isi aduca aminte de tine mereu sau daca nu sunteti cu sentimentalisme un parfum.

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Un telefon.
Un Ceas de mana.
Un set de Gillette laughing

| ImHere a răspuns:

Ar vrea el ceva, depinde cat de departe poti merge smug

| alionadoareu a răspuns:

Vreau sa pun o intrebare... stii cine e Anni Lorak?