| anonim_4396 a întrebat:

La urmatorul salariu as vrea sa-mi cumpar un laptop. Din pacate nu ma pricep chiar asa de bine la firme, pret etc.De aceea va cer ajutorul daca a-ti putea sa-mi recomandati niste laptop-uri care sa nu depaseasca 700 de euro.Eu as inclina spre un Sony Vaio am auzit numai de bine despre el.Astept parerile dvs.Multumesc.

4 răspunsuri:
| ღClauuღ a răspuns:

Eu iti recomand un laptop Toshiba, eu am laptop Toshiba de cam 1 an si nu am avut nici o problema cu el si este foarte bun.happy

| baiatuucupizzza a răspuns:

Dell e cel mai bun daca vrei doar pentru. net poti sa iti iei si cu 15 mil daca vrei mai bun si mai mare pentru jocuri si alte cele pese 20(3gb ram) sau 18-19 mil cu 2 ram putin mai slab ca cel de 3gb
te poti orienta dupa rami, hdd si processor

| someOne_8792 a răspuns:

deci. cele mai bune laptopuri sunt de la Apple, apoi de la HP. Sony. etc. eu am de la HP si este chiar foarte bun! si am dat 19 milioane pe el. desigur. sunt si mai scumpe. depinde de performanta!

| XzXzXz a răspuns:

Eu am Asus si chiar e bun il am de un an si merge fff b n nu am avut nicio problema cu el si am dat 29mill iti poti lua si altfel asta e doar un sfat