| AdiMihai25 a întrebat:

Lămuriți-ma va rog.
Pana la urma cand este black Friday pe eMAG?
Pe 13, 27 sau toata luna?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Black Friday la eMAG are loc pe 13 noiembrie in acest an

https://www.emag.ro/guide/black-friday

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Când vor mușchii lor.

| sierra1 a răspuns (pentru sadrian46):

Corect se spune : când VREA mușchii lor

| sadrian46 a răspuns (pentru sierra1):

El vreau, tu vrei el vrea, noi vrem, voi vreți ei vor. Deci mușchii lor vor.
Așa sună și răsună pentru mine limba romănă.
Dacă dtale și se pare corect să spui - ei vrea, nu mă obliga și pe mine.
E corect pentru tine.

| sierra1 a răspuns (pentru sadrian46):

Nu nenea, n-ai priceput. In contextul dat (invoci voința mușchiului/mușchilor), așa se zice

deci cvasi-lecția ta de gramatică e inadecvată (oare ai prins ideea?)

| sadrian46 a răspuns (pentru sierra1):

Am prins dar rămân la ideea mea. Așa este corect penrtru mine.

| sierra1 a răspuns (pentru sadrian46):

îmi pare rău dar n-ai prins mesajul. Dar faci și crezi cum VREA mușchii tăi!

| Gogeeeel686 a răspuns:

Normal arată la TV prin reclame când este Black Friday... Dar știam ca după 10 dec se începe. Sper ca te am ajutat

| suntserios a răspuns (pentru Gogeeeel686):

Niciodata in istoria omenirii black friday nu a fost in decembrie