| Alex4LighT a întrebat:

M-ar interesa daca deichmann-ul are magazin online.Adica sa cumpar produse online.Deoarece am vazut nsite adidasi la ei acum ceva zile, iar acum nu ii mai au:'(. Daca au dati-mi si site-ul va rog.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| push2gl a răspuns:

Http://www.hiperstore.ro/deichmann-incaltaminte-ro/
Pe www.deichmann-incaltaminte.ro cauti produsul tau preferat, introduci in formular codul tau postal si marimea si ti se va comunica la ce magazin Deichmann se gaseste.
Din pacate, nu poti face cumparaturi online de site-ul Deichmann dar poti vizita sectiunea INCALTAMINTE din catalogul nostru online pentru a gasi cele mai serioase magazine online de incaltaminte din Romania.
funda si vot daca vrei