| Giuly_3112 a întrebat:

Salut :) Ma numesc Giuly :D am 11 >ani...:" si vreau sa ma tund maine :D am parul pana la coate :)) si vrea usa mil tund pana la umeri cum sa ma tund? uitati sunt ceva de genu numa ca parul meu ii mai drept si mai maro http://cadourihaioase.ro/......-28538.jpg va rog ajutati-maaaaaaaaa

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cel mai bine este să te consulți cu hair-stylist-ul.
Pa, pa.

| ViVi a răspuns:

La coafur arati cum vrei si te facewinking

| DeeaPustoaica a răspuns:

Si eu am avut parul destul de mare si mi l`am tuns pana la umeri. Eu am cerut "filat" si m`a intrebat cat de scurt si am zis "pana la umeri" si i-am si aratat. Cred ca filata ar fi bine. Daca vrei sa vezi cum sunt tunsa trimite`mi un mesaj privat si iti arat. Succes

| Elly4all a răspuns:

Avand in vedere ca ai parul si drept este un mare avantaj si cred ca te'ar scoate in evidenta ceva in stilul unui bob: http://www.divahair.ro/......_diva.jpg, cred ca ti'ar sta super, poti folosi si www.divahair.ro, aici vei gasi multe tunsori faine.
Asta a fost o optiune, dar daca vrei sa fi sigura ca, cat mai multe persoane iti vor spune ca'ti sta bine cu o anumita tunsoare eu zic sa te sfatuiesti si cu hair-stilist-ul;) succes/

| Giuly_3112 explică:

Funki_countess bob chiar nu imi placee

| Giuly_3112 explică:

Uita asa is eu http://www.eva.ro/frumusete/270-10.jpgnuma ca am si breton :)

| simoSTAR a răspuns:

Eu zic sa il lasi asa lung...si eu aveam parul pana la fund si am vrut o schimbare.si l-am taiat pana la umeri... apoi nu mai stiam cum sa il fac mai lung big grin