| redmonkey a întrebat:

Salut salut. Am o intrebare oarecum urgenta : sambata si duminica sunt in Iasi si caut colier/bratara/inel/geanta/ chestii de genu cu tema hippie/reggae/chestii de genu pentru o buna prietena. Stie cineva vreun magazin de genu?

Va rog big grin Dau... funda rolling eyes

2 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Poti incerca la meli melo (in iulius mall sau carrefour felicia) sau la moa (in carrfour era).

| Iuliaana a răspuns:

Nu prea stiu magazine numai cu accesorii de diferite teme, dar te`ai putea duce la Hala Centrala, acolo am vazut niste bratari si lanturi faine de care iti doresti. Acum nu stiu, la Meli Melo nu cred ca gasesti, oricum in aproape toate magazinele gasesti diferite accesorii, sau te poti duce la Moldova Mall ( nu e departe de Hala Centrala). Sper sa gasesti ceva pe gustul prietenei tale! Succes!