| JuAl a întrebat:

Se maerita castile Canyon CNR E08N? Dar alte casti Canyon tot asa cu dopuri pentru telefon?

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Eu îţi recomand ceva de la Pioneer sau CandySkull, sunt printre cele mai bune firme şi sunt de durată, ţi-o zic din propria experienţă.

Du-te pe Media Galaxy sau eMag şi setează la căutare una din firme şi-ţi alegi de acolo ce doreşti.

Dacă rămâi pe ideea de canyon foarte bine, e alegerea ta, eu doar ţi-am sugerat alte modele

| JuAl explică (pentru Alexuţ02):

Multumesc mult!

1 răspuns: