| IAR a întrebat:

Salut,
Stie cineva cum se foloseste serviciul click&collect la IKEA.
Cum rezerv o canapea si sa o ridic, pentru ca online nu ma lasa sa o pun in cos trebuie sa ma duc fizic acolo.
Va rog frumos sa ma ajutati si pe mine.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la ei in Ikea si o cumperi pe loc este cel mai simplu, fiind la reducere daca ma stai sa astepti o ia altcineva.

| IAR explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai da dar nu am certificat si de asta voiam sa folosesc serviciul click&collect dar nu gasesc nici un buton pe site-ul lor.
Maine ma duc, dar la cum a scazut stocul, a mai ramas una, sper sa mai apuc pana maine.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru IAR):

Daca nu ai certificat covid de vaccinat degeaba te duci nu te vor primii.

| IAR explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am vorbit cu cineva de la IKEA si au spun ca sunt colegi afara si ma poate ajuta.

| Wr3nch a răspuns:

Nu toate produsele sunt valabile la click and collect.