| anonim_4396 a întrebat:

Salut,Sunt baiat, fac 15 ani in septembrie si am sani cam mari.Imi este rusine sa ma duc la piscina sau la mare din cauza ca lumea rade de mine.Or fi din cauza greutatii? Eu am 1, 75m si 72 de kg.

Răspuns Câştigător
| Boticelu a răspuns:

Hey, vreau sa iti spun in primul rand nu trebuie sa iti pese de ceea ce spune lumea, si eu am un prieten care are mult mai mult ca tine in greutate, si merge cu grupul la piscina fara nici o problema, ceea ce conteaza este sa te simti tu bine.
Dar ar fi bine sa mai slabesti putin macar 3-4 kg iar dupa asta la inaltimea ta o sa arati perfect! big grin
Pup:* si bafta in continuare! :*

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ombladon a răspuns:

Poarta sutien...

| Lamaitzza a răspuns:

Da cred ca e din cauza greutatii, daca o sa slabesti o sa iti slabeasca si ..sanii laughing Slabesti peste tot. happy Multa sanatate!

| stpu a răspuns:

M-ai pune si tu mana si slabeste vreo 10 kg... normal ca e din cauza greutatii.
Dar la piscina am vazut persoane si mai grase decat tine... nu cred ca lumea rade tine, e prea ocupata ca sa te observe... de obicei cei care ies in evidenta sunt baietii cu muschi sau gagicile frumoase.

| WeaponGirl a răspuns:

Normal că din cauza greutății este! Un regim strict nu ți-ar stricawinking

| michael5813 a răspuns:

Pana cand vei reusi sa mai slabesti, iata un mic truc : umerii in spate pieptul inainte! fara sa exagerezi... chiar s-ar putea ca "sanii " sa se vada asa din cauza unei posturi incorecte (cocosat) a corpului! hai sa ai o vacanta cool!

| andrei1121 a răspuns:

O sa ai noroc la fetele lesbi

| Maravilla a răspuns:

Mai nu mai vorbiti daca nu stiti cum e. si eu aveam aceeasi problema pe la varsta lui si muream de rusine cand mergeam la mare. toata lumea se uita la mine pentru ca aveam sanii mai mari... e un sentiment foarte mare de discomfort sa stii ca lumea se uita la tine ca la berbec... insa acum ma bucur ca am scapat de problema pentru ca am crescut in inaltime si la fel vei face si tu, mai mult ca sigur si vei scapa de problema. Bafta!

| OneMoreGirl a răspuns:

Pai, cred ca ar trebui sa faci exercitii pana cand nu ti se face si burta pe masura sanilor. Incearca sa faci muschi pentru a nu accentua sanii. (Asta in cazul in care inca nu ai muschi)
Mult noroc. Si nu te rusina. fiecare avem cate un defect cel putin...