| davps11 a întrebat:

Salut! Sunt nou la vânzare pe olx și aș vrea să știu ce înseamnă în curs de plată? Înseamnă ca a primit cumpărătorul pachetul sau la acceptat? Poate cineva mai experimentat decât mine mă poate ajuta

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca ai trimis cu fan curier colet sau cu alta firma de curierat inseamna ca clientul a acceptat comanda a platit o iar acum urmeaza ca tu sa primesti banii in cont, verifica la banca unde ai cardul soldul sa vezi cînd iti vor trimite banii.

1 răspuns:
| Frank51 a răspuns:

Coletul a fost livrat și urmează să primești banii.