| Suan a întrebat:

Salut! Știe cineva dacă merită să dau comandă de pe Temu pentru o tastatură? Tho, îmi puteți recomanda niște site-uri de unde să pot cumpăra echipament pentru pc (tastatură, mouse, microfon etc) cu paypal?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"dacă merită să dau comandă de pe Temu pentru o tastatură?"

ia de la noi, ai garanție cel puțin!

| Suan explică (pentru sierra1):

De la noi de unde? Eu doresc să fac plata prin paypal că acolo am banii

| sierra1 a răspuns (pentru Suan):

" Suan : De la noi de unde?"

de la noi de pe continent, NU din Asia

| Wr3nch a răspuns:

Stii ca poti muta banii de pe paypal pe cont bancar, si de acolo sa cumperi de unde vrea inima ta? Sau e venit la negru si te temi de fisc? laughing

| Suan explică (pentru Wr3nch):

Le problem e ca nu am nici card, nici cont bancar, s-o nu am cum sa ii mut rolling on the floor