| Desh a întrebat:

Salut TPU! Am comandat mai multe cărți online și scria că trebuia să ajungă peste 2 săptămâni.Dar o carte a ajuns mai devreme. Când vor veni celelalte cărți și care a fost treaba cu cartea care a venit mai devreme?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

E posibil ca fiecare carte sa fie adusă de alți distribuitori, din moment ce una din ele a venit și celelalte nu.
In ceea ce privesc restul cărților, ar trebui sa se incadreze in termenul limita de 2 săptămâni.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la același seller?