| FeriFerika a întrebat:

am si eu o intrebare pentru cunoscatori. De unde pot cumpara gaudent, in orice forma? Nu stiu daca am pus categoria corecta si daca am gresit imi cer scuze pentru asta. Dau funda si va rog cine stie sa ma ajute, va salut!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce este Gaudent? Este medicament? in principiu de la farmacie poti lua medicamente, de unde crezi?

| FeriFerika explică:

Multumesc pentru raspunsuri, in afara de acel anunt pe olx daca ar fi alta sursa ar fi bine. Am nevoie sa cumpar o cantitate mai mare si trebuie sa am certitudinea ca este ceea ce cumpar, un magazin sau ceva care ar putea sa imi dea bon fiscal ar fi ceea ce imi trebuie mie.
Oricum multumesc pentru raspunsuri!