| Supremejordannike2004 a întrebat:

As vrea sa comand ceva de pe Bangood si produsele pe care vreau sa le iau zice ca livrează doar in CN Si HK
Bangood nu livrează si in Romania?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Livreaza oriunde. Ship From CN adica din China sau Ship From UK (United Kingdom) din Anglia. Daca vine din Anglia este fara taxe (inca). Daca vine din China e gratuit pana la 10 EU, cu TVA de la 10 la 149, 99 EU si cu TVA+ taxa vamala de la 150 EU in sus.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai platesti si transportul la unele produse. Mai bine ia de pe Joom! Nu platesti transport!

| gabicoo a răspuns:

Livrează și în România!