| catalin79 a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar un pachet de carti de pe theory11.Cam cat ar costa transportul (din SUA).DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Cand dai comanda, la sfarsit, ar trebui sa-ti arate un total cu shipping cu tot. In general nu scrie nimic, dar o sa te coste cel putin 5-10 euro. Ce pachet e? Nu l-ai gasit in Romania deloc?

| catalin79 explică (pentru CM7YRE):

Sti cum e de la ei de pe site daca ajungi sa-l cumperi (editie limitata) costa numa 5 dolari (18 lei). Daca vrei sa iei din Romania costa 50 lei, si inca 10 lei transport asa ca intr-un final tot din Romania o sa il iau. Oricum mersi de ajutor

| CM7YRE a răspuns (pentru catalin79):

Cu placere.