| addi1495 a întrebat:

..As vrea sa va intreb ce sa aleg intre motorola flipout si lg optimus me? Care vi se pare mai bun si de ce? as dori sa imi si argumentati raspunsul

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Niciunu ca sunt telefoane pentru cocalari.

| Master1ro a răspuns:

Salut

Eu iti recomand Motorola. De ce? Am avut 2 Telefoane Marca LG si pot sa spun ca sunt nemultumit de acestea deoarece ambele telefoane se blocau cand raspundeam la telefon, sau doream sa sun.
Acum decizia iti apartine, cumperi ce e pe placul tau.

| fsorin96 a răspuns:

Lg pentru ca e un LG

| Valery12 a răspuns:

Alege Motorola

| geogeo_3328 a răspuns:

Sal, mie-mi place LG-ul(e mai la rotundbatting eyelashes )dar pentru tine ca esti baiat poate e mai "smecher"celalalt.Depinde pentru ce le vrei si ce-ti place tie mai mult sa faci pe telefon.Compara modelele mai bine si afla careti va fi mai de folos. Succes!