| suzyjuicyy a întrebat:

Azi de dimineata mama m-a vazut ca ma uit pe tumblr si m-a trimis sa cumpar cate ceva.M-am dus cu trotineta mea roz la magazinul de la colt si am cumparat: rosii, castraveti, doua role de hartie igienica si punga de mancare pentru catel. Cand am ajuns acasa am descoperit ca vanzatoarea m-a pacalit deoarece nu mi-a spus ca punga de mancare pe care am cumparat-o e de mancare de pisici si nu de caini. Care sunt procedurile pentru a ii face reclamatie vanzatoarei?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce marca de trotineta ai?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa-i faci reclamatie ca nu esti atenta? A gresit si dansa ca are de-a face cu tot felul de persoane zilnic, dar sa-i faci reclamatie pentru asa ceva? Voi astia tinerii sunteti zdraveni? Imediat sa faceti rau! Doamne fereste! Zici ca sunteti tatari nu crestini! Mergi si roag-o frumos sa-ti schimbe si gata!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apropo! Eu daca as fi in locul vanzatoarei as raspunde: asta mi-a cerut, asta i-am dat. Sa vad cum dovedesti ca i-ai cerut altceva!

| Simpatic a răspuns:

Tu semeni cu Gianina din Las Fierbinti dupa comportament si intrebare laughing

| florin926481f a răspuns:

La ce te uitai?
Si ce reclamatie, te duci frumos inapoi la magazin si ii spui vanzatoarei sa iti schimbe mncarea de pisici cu una de caini