| eDDy a întrebat:

Eu sunt din iasi, si ma dispera hainele care sunt si vad o gramada de fraieri cu blugi din aia stramti, curele cu catarama mare straight face si disper. Nu vreau sa ma imbrac asa, dar nu stiu de unde pot sa gasesc haine de rapper. thinking Si ceva la preturi accesibile. Nu u-man laughing. De acolo cumpar doar adidasi. happy

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.dar ia-ti-le de pe net!
pana la urma, asa gasesti tot ce vrei!
uite un ex :
http://haine-raperi.shopmania.biz/catalog/brand/sean-john-1592
.mai sunt o multime!

| rooko a răspuns:

Mai este firma new yorker...care este genul tau din cate imi dai seama...si pull and bear.mult succes